templatemo.com

 

 

  •    
  •      KONTAKTNÍ ÚDAJE
  •  
  •      ANTIK - OHAVEČ
  •      RUML ROMAN
  •      OHAVEČ 32
  •      (602657097
  •      * ruml@centrum.cz

                               Pondělí - Pátek

                                         9:00-12:00  13:00-16:00

 

 

 

 

 

 

 

ANTIK-OHAVEČ

 

Výkup a prodej starožitností

ANTIK OHAVEČ - VAŠE STAROŽITNOSTI ZA NEJLEPŠÍ CENU

Vykupujeme starý nábytek do 60. let - nábytek z měkkého i tvrdého dřeva, z masivu a dýhovaný i interzovaný, selský malovaný. Nábytek může být i poškozený a v jakémkoliv stavu.

 


Vykupujeme staré obrazy a rámy - obrazy signované od významných malířů dokážeme velice dobře ohodnotit, ale máme zájem i o obrazy nesignované například od regionálních malířů.

 

 

Vykupujeme staré šperky - ze zlata i stříbra i starou bižuterii(šperky s brilianty i českými granáty)


 


 

Vykupujeme staré sečné a perkusní zbraně , staré vzduchovky - střelné zbraně do roku 1890, sečné zbraně (šavle, bajonety, helmy, dýky a vše s vojenskou tématikou, v jakémkoliv stavu- i neúplné, nebo jejich části)


 


 

Vykupujeme staré sklo a porcelán a keramiku– vázy, sklenice, likérové soupravy, porcelánové sošky, hrníčky a zvláště máme zájem o porcelán s motivem modrých třešní.


 


 

Vykupujeme staré hračky - do roku 1990, bakelitové a plechové autíčka, plyšové hračky, panenky z celuloidu a výhradně panenky značené, z porcelánovou hlavičkou, vláčky, stavebnice a všechny plechové hračky.


 

 

Vykupujeme staré hodiny a hodinky - hodiny nástěnné(pendlovky), krbové, selské, malované podlahové i figurovální. Hodiny s alabastrovými sloupky dokážeme velice ocenit. Kapesní hodinky i náramkové, zn.Omega, Schauhausen, Doxsa, Prim a jiné značky. Hodiny mohou být nefunkční a poškozené!


 

 

Vykupujeme staré lustry a lampy - z mosazy i chromované, petrolejové lampy, stahovací lampy a stolní lampičky - dále nás zajímají staré lampy z továren.


 

 


 

Vykupujeme starou technické kuriozity - rádia předválečná, gramofony, různé měřící přístroje, mikroskopy, počítačky, psací stroje, fotoaparáty, a jiné....


 


 

Vykupujeme staré hudební nástroje a hrací stroje – housle ,basy, violončela, harmoniky heligonky , dechové nástroje a jiné. Dále máme zájem o flašinety, orchestriony, fonografy a jiné hrací strojky i nefunkční !

 

 

Vykupujeme staré mince a bankovky, odznaky a vyznamenání.

 

 

Vykupujeme staré dřevořezby a betlémy i jiné chalupářské dekorace.


 


 

Vykupujeme staré knihy a časopisy různých žánrů - dobrodružné,cestopisné,dětské pohádky, technické,historické a jiné.- časopisy – rodokapsy rozruch, A B C , čtyřlístek, ilustrované listy, zlatá Praha atd.

 


 

Vykupujeme a osobně sbiráme. Staré pivní lahve s nápisy a erby pivovaru a vše co je s pivovarskou tématikou. Například lahve, sudy, přepravky, reklamní cedule, půllitry, atd.)

 

 

Vykupujeme staré dekorativní věci z kovu - cínu, alpaky, mosazi a stříbra. (příbory, korbely, mísy na ovoce, svícny, hmoždíře, ….)

Pokud vyklízíte dům, byt nebo pozůstalost nic nevyhazujte a nepalte dříve než vás navštívíme. I zdánlivě bezcenné věci nás mohou zajímat a my Vám rádi poradíme.

Copyright © Antik-Ohaveč · Designed by Free Website Templates